kfnrht
Nedir

Bip Uygulaması Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Yenilikçi ve Eğlenceli Servisler

BiP'in keşfet kısmına giriyorsunuz, servisler sekmesinden size uygun servisleri takip ediyorsunuz. Biz birkaç tane yenilikçi ve eğlenceli servisi size önerelim. BiP Çevirmen çok ilginç bir hizmet. Google Translate'in bir tık üstü, daha şık tasarlanmışı. Bir kelimenin İngilizce'sini mi merak ediyorsun? İster yaz, ister sesli mesaj olarak gönder, BiP Çevirmen sana hem sesli, hem de yazılı olarak göndersin.
Müşteri Hizmetleri desteğinin mesaj ortamına taşınması şahane bir fikir. Servisler kısmından Turkcell Müşteri Hizmetleri'ne doğrudan mesaj gönderebilir, teknik destek alabilirsin.
İnternete mi ihtiyacın var? Hem kültürlen ve bilgilen, hem de internet kazan. Kim 1 GB İster yarışmasına katıl, bildiğin soru sayısına göre internet kazan.
İndirimleri farklı platformlardan takip etmekten sıkıldıysan, ya da uğraşamam diyorsan, BiP bunu da bir platformda toplamış. BiFırsat hizmeti sana uygun fırsatları gönderiyor, bunun içinde BiP'e özel %20, %25 gibi büyük indirimler de var.
Bunlara ek olarak BiP uygulaması üzerinden taksi çağırabilir, araç kiralayabilirsiniz.
kfnrht

Tepkiniz?

Müthiş
Haha!
Beğendim
Vay canına!
Üzüldüm
Bu ne?

Yanıtlayın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek. İşaretlenen gerekli alan *

HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Register

Share This

Beğendiniz mi?

Bu içeriği arkadaşlarınızla paylaşın.