kfnrht
Kimdir / Ne olmuş / Nedir

Üzerinden Geçen Tam 15 Yıl Sonra Yüzüklerin Efendisi Oyuncuları Nasıl Görünüyorlar?

6Pippin (Billy Boyd)

Yüzüklerin Efendisi film serisinin "Kralın Dönüşü" filminin "Edge Of Night" şarkısını seslendiren yetenekli oyuncu filmde büyük bir etki yaratmıştır.

7Boromir (Sean Bean)Filmlerin erken ölen adamı Sean Bean, Yüzüklerin Efendisi serisinde de müthiş bir oyunculuk sergilemiştir ve savaşçı rolünü aklımıza işlemiştir. Game of Thrones dizisinden de tanıdığımız Boromir, Yüzüklerin Efendisi serisinde orclar tarafından acımasızca öldürülmüştür, kalbimizde yaşıyor..

8Bilbo Baggins (Ian Holm)

Frodo'nun çılgın dedesi, tam bir maceraperest ve inatçı kişilik Bilbo Baggins. Ian Holm'ün canlandırdığı karakter son iki filmde daha sık işlenmiştir. Tecrübeli oyuncu Ian Holm 1958 yılından beri oyunculuk yapıyor, Yüzüklerin Efendisi filminden 15 yıl sonra emekliye ayrılmış görünüyor.

9Galadriel (Cate Blanchett)Cate Blanchett hayatı boyuncu 40'ın üzerinde film ve 20'nin üzerinde tiyatro oyununda oynamış. Yüzüklerin Efendisi filminde aklımıza kazınan gizemli kadın Avustralya'nın oskar ödülü sahibi dört oyuncusundan biri.


 

10Théoden (Bernard Hill)İlk defa Yüzüklerin Efendisi rolüyle değil de, başka bir filmde canlandırdığı karakterle daha çok tanınan, aklımıza kazınan bir oyuncudan bahsedeceğiz size. Evet, Bernard Hill Titanic filminden hatırladığımız cefakar kaptan. Gemi batarken bile gemiyi terketmeyen, mesleğine aşık ve duygusal adam. 15 yıl geçmiş aradan ve değişen tek şey saçların rengi olmuş. 

 

kfnrht

Tepkiniz?

Müthiş
Haha!
Beğendim
Vay canına!
Üzüldüm
Bu ne?

Yanıtlayın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek. İşaretlenen gerekli alan *

HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Register

Share This

Beğendiniz mi?

Bu içeriği arkadaşlarınızla paylaşın.