kfnrht
Kimdir / Ne olmuş / Nedir

Üzerinden Geçen Tam 15 Yıl Sonra Yüzüklerin Efendisi Oyuncuları Nasıl Görünüyorlar?

11Elrond (Hugo Weaving)Elrond rolünün dışında V For Vendetta filminde ve Matrix filminde rol ayan oyuncu Hugo Weaving büyük bir değişim yaşamamış. Yaşlanmasına rağmen, karizmasına karizma katmış.

12Gimli (John Rhys-Davies)

Ulu cüce Gimli, cücelerin cücesi. Filmde en sevdiğim, mütevazı karakterlerden birisiydi. İlginç bir kariyere sahip oyuncu John Rhys Davies, Sünger Bob'da seslendirme, Alaaddin'in Sihirli Lambasında seslendirme ve Indiana Jones filminde oyunculuk yapmıştır. 

13Gollum (Andy Serkis)

Dünya'nın en çok tanınan film karakterlerinden biridir Gollum ve efsane oyunculuğuyla ona hayat veren Andy Serkis isimli arkadaş pek de yakışıklı, düzgün görünen bir insanmış. 15 yıl sonra bir düzelme, insanlaşma olmuş kendisinde.  Filmde bizi nasıl inandırdıysa, nasıl nefret ettiysek o karakterden artık. Maymunlar Cehennemi, King Kong gibi filmlerde de oyunculuk yapmıştır.

14Frodo Baggins (Elijah Wood)

Frodo tüm zorluklara rağmen yılmadı, dağ demedi, taş demedi, orc demedi devam etti. Hayatında da güzel bir karakteri olan Elijah Wood tam bir Selda Bağcan hastası. Şaka yapmıyoruz, müzik kariyerine de eş zamanlı olarak devam eden Elijah Wood, Selda Bağcan ve eski dönem Türkçe şarkıları dj performansında kullanıyor. Üretiminde bol zemzem kullanılan oyuncu 35 yaşında ama hala beybi feys.

15Legolas (Orlando Bloom)

Bu karakteri kaldırsa kaldırsa Orlando Bloom gibi karizma bir adam kaldırabilirdi. Filmde çevikliği ve zekasıyla izleyicileri kendisine hayran bıraktı. Abartısız dünyanın en çok tanınan oyuncularından olan Orlando Bloom ilerleyen yaşına rağmen hala çok yakışıklı görünüyor. 39 yaşında herif, bana mısın demiyor.
kfnrht

Tepkiniz?

Müthiş
Haha!
Beğendim
Vay canına!
Üzüldüm
Bu ne?

Yanıtlayın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek. İşaretlenen gerekli alan *

HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Register

Share This

Beğendiniz mi?

Bu içeriği arkadaşlarınızla paylaşın.