menu

Reklam

Reklam Esasları

  1. Tanıtım yazılarının sizin tarafınızdan ya da bizim tarafımızdan hazırlanması fiyatını değiştirmektedir. Bu yüzden fiyat görüşmeden sonra belirlenir.
  2. Ticari olmayan amaçlarla, toplum yararına yaptığınız tüm projelerinize ücretsiz tanıtım yazısı yayınlayabiliriz. Bunların dışında kalan, kar amacı güden ticari oluşum ve girişimler için ücret talep edilmektedir.
  3. Oluşturacağınız tanıtım yazıları içerisinde kullanmadığımız ya da bilmediğimiz bir ürün hakkında “öneriyoruz” benzeri bir ibare bulundurmayız. Bu hem kişisel hem de kurumsal anlayışımıza ters düşmektedir. Ancak size anahtar kelimeler ve arama motorlarının ilgisini çekecek tavsiyelerde bulunabiliriz.
  4. Tanıtım yazılarınızda yayına alındıktan sonra en çok 2 kez değişiklik yapma imkanı sunuyoruz. (imla vb. hatalar haricinde)
  5. Reklam görselleri ve ilgili tüm materyaller (jpg, gif, png, swf vb.) kafanrahat.com sunucusunda barındırılır, dışarıdan görsel çağırılmaz.
  6. kafanrahat.com ticari faaliyetlerde bulunan, gelir elde etme odaklı bir oluşum değildir. Reklam karşılığı alınan ücretler web sitesinin yayın kalitesinin arttırılması ile ilgili giderleri karşılamak üzere kullanılır ve bağış kapsamında değerlendirilir.
  7. Bahis, kumar, alkol, yetişkinlere özel içerikli ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı sitelerle reklam çalışması yapılmamaktadır.