kfnrht
Kimdir / Ne olmuş

Dünya Liderleri Hipster Olsalardı Nasıl Görünürlerdi?

Gerçeklerle hayaller arasındaki farkları seven, her fırsatta bunu dile getiren sanatçı Amit Shimoni "HIPSTORY" isimli bir çalışma yayınladı ve bu çalışmada dünya liderlerinin hipster versiyonlarını çizdi. Görselleri sizlerle paylaşıyoruz, kafanız rahat olsun.

1Donald Trump

Bu Yılın En Çok Konuşulan Adamı Donald Trump keşke hipster olsaymış. 

2Vladimir Putin

Her hali ayrı yakışıklı, ayrı ponçik olan Vladimir Putin'e tabii ki hipsterlık da pek yakışmış. GTA (Grand Theft Auto) oyunundaki Rus Mafyalarına benzemiş. 

3Barack Obama

İçi seni dışı beni yakar cinsten bir adam olan Barack Obama, hipster olunca da birden 20 yaş gençleşmiş sanki. 

4Mahatma Ghandi

Asıl adı Mohandas Karamçand Ghandi olan barış öncüsü, düşünür ve büyük lider Ghandi bir hipster olsaymış, ufaktan Nusret'e benzermiş. İyi ki hipster değilmiş.  

5Kraliçe II. Elizabeth

İlerleyen yaşına (90) rağmen hala dimdik ayakta olan Kraliçe Elizabeth hippi olsaymış tam tontiş bir nene olacakmış. 

6Angela Merkel

2016 yılının en güçlü kadını seçilen, "Forbes'da Dünya'nın En Güçlü İnsanları" listesinde 3. sırada yer alan Angela Merkel hipster olunca pek bir değişmiş. O yalnızca ülkesini düşünen büyük lider gitmiş, yerini özgür, eğlenceli bir kadın almış.  

7Nelson Mandela

"Eğitim, dünyayı değiştirmek için kullanabileceğiniz en güçlü silahtır." sözünden de tanıdığımız zeki lider, halk adamı Nelson Mandela hipster iken de gayet karizma ve sevimli bir adam olmuş. 

8Che Guevara

Hayatı boyunca kapitalizmle ve amerikancılıkla savaşan Ernesto Che Guevara sanki çağımızda yaşıyormuş gibi. Bu tarz işte o kadar oturmuş Che Guevara'nın üzerine. 

9Dalay Lama

Budizm'in öncüsü, Tibet'in din lideri Dalay Lama bambaşka bir insan olmuş. 

10Albert Einstein

Kendisini dilini çıkardığı fotoğraftan tanıdığımız ünlü Alman fizikçi Albert Einstein hipster olsaymış gençlere taş çıkarırmış. 
kfnrht

Tepkiniz?

Müthiş
Haha!
Beğendim
Vay canına!
Üzüldüm
Bu ne?

Yanıtlayın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek. İşaretlenen gerekli alan *

HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Register