kfnrht
Nasıl / Ne olmuş

Karantinadaki İnsanların Evlerinde Yaptıkları 10 Cool Değişim

Birçoğumuz bu karantina günlerini nasıl geçireceğimiz konusunda fikirsiziz. Ne yapacağımızı gerçekten bilmiyoruz. Belki bilgisayar oynuyor, televizyon izliyor veya kitap okuyoruz. Bu arkadaşlar yeteneklerini evleri üzerinde denemişler.
Çok da güzel sonuçlar elde etmişler!
Eğer "karantina günlerinde evde dekorasyon adına ne yapabilirim?" diye merak ediyorsanız, sizin için şahane bir içerik oldu bu.

1Bahçesindeki Sincaba Çok Güzel Bir Yemek Masası Tasarlayan Bu Arkadaş
Karantinanın 14. gününde sürekli bahçede gördüğüm sincaba bu yemek masasını tasarladım demiş...


2Sadece Bant ve Keçeli Kalem ile Harikalar Yaratan Bu Arkadaş

Camınızdan içeri giren güneş evinizde bir görsel şölen oluştursun istiyorsanız, kısa süreliğine bunu deneyebilirsiniz. Çünkü keçeli kalemler tamamen yıkanabilir ve kolaylıkla temizlenebilir. Bant ise ufak bir çabayla çıkarılabilir. Karantina'da sıkıntıyı atlatmak için dekorasyon fikirleri arıyorsanız, bu fikrin uygulanması hem kolay hem de ucuz!
Boş vakit değerlendirme adına şahane bir aktivite!

3Merdiven Boşluğunu Evcil Hayvan İçin Saraya Dönüştüren Bu Arkadaş

Evinizde bir evcil hayvan besliyorsunuz ve onun için uygun bir yer mi arıyorsunuz? Hem merdiven boşluğunuzu değerlendirin, hem de köpeğinize muhteşem bir ev yaratın. Rusty gardaşımız yeni posta kutusu, kapısı ve güzel penceresiyle pek mutlu görünüyor. 

4Atıktan Sanata Çeviren Arkadaş

Gerçekten çok da kullanılması mümkün görünmeyen bir masa. Yetenekli kardeşimiz almış eline zımparayı, basmış verniği. Tabii bizim söylediğimiz kadar kolay olmayan bir süreç bu. Zamanımız bol! Ele ve bele kuvvet.

5Madem Dışarıda Demlenemiyoruz, Biz de Pavyonu Eve Getiririz

Arkadaş eğlence hayatına düşkün, burası belli. Ama tasarım yeteneği ve görsel zekası baya iyiymiş. Mekanı resmen eve getirmiş. 

6Duvarını Bir Palete Çeviren Bu Arkadaş

Karolin ve Gizli Dünya filminin ana karakteri Coralin'in güzel bir fotoğrafını resmeden bu arkadaş. Bildirmekte fayda var, resmin boyutu 1.82 metre (6ft). Corona Virüsü'nün bizi eve tıktığı bu günlerde evde yapılacak aktivitelere ihtiyacımız var. Bu da güzel bir örnek.

7Evde Bilardo Keyfini Doruklarda Yaşa(MA)yan Arkadaş

Yemek masasını kendi imkanlarıyla bilardo masasına çeviren arkadaş. Neyse ki ıstekası oklava değil.

8Yılın Fikri "Sosyal Mesafe Kaşığı"

Aile bireyleri ile bile arasına mesafe koymak isteyenler için, her şeyden bıkanlar için. "Bi değişiklik olsun, bıktık ya bıktık." diyenler için tasarlayan arkadaş.

9Düz Duvara Tırmanmayı Spora Dönüştüren Arkadaş

"Karantinanın ilk haftası ve ben düz duvara tırmanıyorum" demiş. Bu yüzden duvarına bir ufak eğim vermiş ve birkaç da tutunma kolcuğu eklemiş. Gayet de güzel olmuş.

10Kedisini Bir Sipahiye Çeviren Bu Arkadaş

"Bütün öğleden sonramı buna harcadım, hiç pişman değilim." demiş arkadaşımız. Pişman olmazsın tabii ama, kedin pek mutlu görünmüyor. 
kfnrht

Tepkiniz?

Müthiş
Haha!
Beğendim
Vay canına!
Üzüldüm
Bu ne?

Yanıtlayın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek. İşaretlenen gerekli alan *

HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Register