kfnrht
Nasıl

Sadece Birkaç Saat İçinde Kocaman Bir Battaniye Nasıl Örülür

Los Angeles'ta yaşayan örgü ustası Laura Birek kolaylıkla takip edebileceğiniz bir örgü tarifi hazırladı, onu takip ederek siz de bu pofuduk battaniyelerden birini örebilirsiniz. Soğuk havalarda içinden çıkmakta güçlük çekeceğiniz by battaniyeler kış ayları boyunca en iyi dostunuz olacak!

Sadece kalın iplik ve pvc boruları veya oklava kullanarak Birek'in o markalaşan efsane örgü battaniyelerinden birine sahip olabilirsiniz. Yaklaşık 3 kg'lık kalın iplik kullanarak Laura Birek'in “Giganto-Blanket” olarak adlandırdığı battaniyelerden birini örebilirsiniz ve onlarca lira tasarruf yapabilirsiniz. İki adet PVC borusunun veya uçlarını koli bandıyla bantlayarak onları kocaman örgü iğnelerine çevirebilir, ya da doğrudan iki adet oklava kullanabilirsiniz. needles, Metod düz örgü ile ilerlemek, eğer örgü yapmayı biliyorsanız, bunu kendiniz tahmin edebilirsiniz.

Örgü işlemi bittiğinde, kocaman düğümlerden oluşan yaklaşık 4kg'lık bir battaniyeniz olacak ve kış boyunca sizi sıcacık tutacak!

Örgü yapmayı bilmiyorsanız üzülmeyin, Laura Birek youtube kanalında pofuduk battaniyelerin nasıl örüleceğini anlatmış, sayfanın en alt kısmında videoya ulaşabilirsiniz.

İki Büyük PVC Borusu veya Oklava Kullanarak Örgünüze Başlayabilirsiniz

Pofuduk Battaniyenize Artık Doyasıya Sarılabilirsiniz

Pofuduk Battaniyeleri Yalnızca Siz Değil Evcil Hayvanlarınız Da Çok Beğenecek

Pofuduk Battaniyeniz Evinize Çok Yakışacak!

Laura Birek Videoda Pofuduk Battaniye Yapmayı Öğretiyor

kfnrht

Tepkiniz?

Müthiş
Haha!
Beğendim
Vay canına!
Üzüldüm
Bu ne?

Yanıtlayın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek. İşaretlenen gerekli alan *

HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Register