kfnrht
Ne olmuş

Alkolü Bıraktıktan Sonra Evrim Geçiren 20 İnsan

Vücudumuza girdikten yaklaşık 5-10 dakika sonra etkisini göstermeye başlayan alkolün iyi hissettirdiğini söylerler, bu kısa sürelidir. Fakat, vücudumuza verdiği zararlar saymakla bitmez. Peki alkolü bırakmanın, bu zararları vücudumuzdan kesmenin nasıl etkileri var? İşte 20 insanın alkolü bıraktıktan sonraki hallerini gösteren ilham verici hikayeleri

Kaynak : Boredpanda

15 Aydır Alkol Kullanmıyor

5 aydır alkol kullanmayan ablamız adeta evrim geçirmiş. Peki neden? Alkolün insanda bir açlık hissi uyandırdığı ve metabolizmayı yavaşlattığı kanıtlanmıştır. Alkolü bıraktıktan sonra sağlığına dikkat etme fırsatı bulan insanlar kısa sürede büyük değişim yaşayabilirler.

21.5 Yıldır Alkol Kullanmıyor

Gördüğünüz gibi, insanın bakışları bile değişiyor.

31.5 Yıldır Alkol Kullanmıyor

Eline yüzüne renk gelmiş derler ya hani, bu arkadaşta da aynen öyle olmuş. Alkolü bıraktıktan sonra kan dolaşımı hızlanmış, vücut alkolle savaşmaktansa faydalı işler yapmaya başlamış.

41 Yıldır Alkol Kullanmıyor

1 yıldır aynı tişörtü giymesine rağmen iyi bir gelişme kaydetmiş arkadaş. Güzelce kilolarından kurtulmuş, yakışıklılık hormonu salgılamaya başlamış. 

55 Yıldır Alkol Kullanmıyor

Fotoğraftakinin aynı insan olduğunu bilmesek, bambaşka biri sanacağız. Son alkol tüketiminin üzerinden tam 5 yıl geçen bu hanım ablamız adeta zamanı geriye çevirmiş. Yaşlanması gerektiği halde gençleşmiş, güzelleşmiş. 

64 Yıldır Alkol Kullanmıyor

Gençlik yıllarını halay çekerek düğün salonlarında, dans ederek disko ve barlarda geçiren hanım ablamız "ben yiyeceğimi yedim, kalkayım artık" demiş ve alkolü bırakmış. Alkolü bıraktıktan sonra geçirdiği değişim ilham veren cinsten. Maaşallah, çok güzel olmuş.

71 Yıldır Alkol Kullanmıyor

Öncesinde Game of Thrones dizisinin Varys karakterini andıran, hafif tombul yanaklı ve şirin suratlı bir adammış. Alkolü bırakınca bir değişiklik olmuş, eski Varys'in yerini haşin bakışlı bir Jason Statham almış. Abimiz evrime kafa atmış. 

82 Yıldır Alkol Kullanmıyor

Alkolü bıraktıktan sonra birden bire prezentabl bir insana, bir plaza insanına dönüşen kardeşimiz güzel bir değişim süreci atlatmış. Bakışlar çakırlaşmış, dişler parlamış, ele yüze kan gelmiş. Allah olmayanlara da nasip etsin. 

92 Yıldır Alkol Kullanmıyor

Ablamız güzel, şimdi kabul edelim. Görünüşe göre alkolü bırakınca, çevremizdeki insan kitlesi de değişiyor. Kendisine güzel bir aile kuran hanım abla huzura kavuşmuşa benziyor, ne mutlu ona.

103 Yıl 4 Ay ve 17 Gündür Alkol Kullanmıyorlar

Muhteşem bir aşk hikayesi. Bir anda ilhamı kapan, alkolü bırakma ve şöyle bir kendine gelme kararı alan iki insan evrim geçirmiş, yerlerini güzel, zayıf ve sağlıklı insanlar almış. Ne güzel çift, ne güzel hikaye. Gurur duyduk!
kfnrht

Tepkiniz?

Müthiş
Haha!
Beğendim
Vay canına!
Üzüldüm
Bu ne?

Yanıtlayın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek. İşaretlenen gerekli alan *

HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Register