kfnrht
Ne olmuş

Anonymous: NASA uzaylıların varlığını açıklayacak!

Ünlü hacker grubu Anonymous, yayınladığı bir video ile NASA'nın uzaylıların varlığını açıklamaya hazırlandığını iddia etti.

Yakın geçmişin en çok konuşulan hacker grubu #Anonymous, yine gündeme gelmeyi başardı. Ancak bu sefer farklı bir olayla. Anonymous geçtiğimiz gün Youtube üzerinden bir video yayınladı. Hacker grubunun klasik videoları gibi olan bu yeni videoda, NASA'nın uzaylıların varlığını keşfettiği ve bunu insanlara açıklamaya hazırlandığı iddia ediliyor.

Tüm dünyada büyük ses getiren bu video, kısa sürede 1.8 milyon izlenmeye ulaştı. Anonymous videoda NASA'dan Thomas Zurbuchen'in yakın zamanda söylediği şu sözlerine yer verilmiş; "Tarihin en önemli keşiflerinden birini yapabiliriz. İnsanoğlu uzayda yaşamı keşfetmenin eşiğinde"

Zurbuchen, NASA'nın Satürn'ün uydusu Enceladus'ün Güneş Sistemi'nde Dünya'dan sonra yaşama en uygun yerlerden biri olduğu ortaya çıkardığını hatırlatmış ve uydunun yaşam formuna ev sahipliği yapabileceğini dile getirmişti.

İlgili videoya buradan ulaşabilirsiniz.
kfnrht

Tepkiniz?

Müthiş
Haha!
Beğendim
Vay canına!
Üzüldüm
Bu ne?

Yanıtlayın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek. İşaretlenen gerekli alan *

HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Register