kfnrht
Ne olmuş

Martıya Top Çarptı, Hakem Maçı Durdurdu

Avustralya Kupası finalinde Melbourne City ile Sydney arasında oynanan karşılaşmada hakem, maçı bir martının yaralanması nedeniyle durdurdu.

Avustralya'da Syndey, Avustralya Kupası final maçında Melbourne City ile karşılaştı. Ancak maçta yaşanan başka bir olay, Tim Cahill’in tek golüyle kupaya uzanan Melbourne City’nin galibiyetinin bile önüne geçti. Karşılaşmanın 58. dakikasında sahaya giren martılar, maçın durdurulmasına neden oldu. Top isabet eden bir martının yaralanması sonrasında kaleci Vukovic, hakeme işaret ederek oyunun durmasını istedi.

Bir süre oralı olmayan hakem, kalecinin ısrarları sonrasında maça ara verdi. Pozisyonun devamında top oyun alanının dışına çıkınca maçın hakemi oyunu durdurdu. Vukovic hızla yaralanan martıyı saha kenarına taşıdı. Sağlık personelleri talihsiz martıya müdahale etti. Maçı durduran martı 20 dakika sonra uçmaya başladı. Vukovic’in bu hareketi özellikle sosyal medya kullanıcıları tarafından büyük alkış aldı.

kfnrht

Tepkiniz?

Müthiş
Haha!
Beğendim
Vay canına!
Üzüldüm
Bu ne?

Yanıtlayın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek. İşaretlenen gerekli alan *

HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Register