kfnrht
Kimdir / Neden

Donald Trump Amerika'nın Yeni Başkanı Olduktan Sonra Dünyanın Başına Gelmesi Muhtemel 5 Felaket

Amerika'da başkanlık seçimi sonuçları açıklandığında kazanan Donald Trump olursa dünya nelerle karşılaşabilir. Sizler için derledik.

1Terör

Donald Trump'ın Meksikaya bir duvar örmesi bekleniyor ve Amerikanları, Amerika'da yaşayan latinlerden ve diğer ırklardan önce tutuyor. Bu teröre sebep olacaktır, ülke içinde karışıklıklar olacaktır.

2Göç

Amerika'da Donald Trump'ın başkan olmasını istemeyen amerikanlar ve diğer ırklar, komşu Kanada ve Avrupa ülkelerine göç edecektir. Kanada'nın vatandaşlık sitesi şimdiden çökmüş durumda.

3Ticarette Dalgalanma ve Dış Politikada Değişiklik

Trump Çin karşıtı olduğunu her fırsatta belirtiyor, aynı ürünleri yerli olarak da üretebileceğini ifade ediyor. İthal edilen ürünlerde ve ticari ilişkilerde değişiklik olacaktır.

4Güney Amerika'da Karışıklık

Trump'ın Meksika'ya bir duvar örmesi ve uyuşturucu ticaretinin önüne set çekeceğini bildirmesi üzerine Güney Amerika'nın güçlü kartelleri ona karşı ayaklanacaktır. Konsolosluklar, Amerika sınırı gibi yerlerde problemler çıkaracaktır.

5Enerji ve Çevre

Trump, Avrupa Birliği Çevre Programı'na ödenen milyarlarca dolar fonu keseceğini ve bu parayı Amerikan projelerine yatırmayı planladığını söyledi. Avrupa Birliği Çevre Fonu'na gönderilen paranın kesilmesi birçok projenin durmasına sebep olacaktır.
kfnrht

Tepkiniz?

Müthiş
Haha!
Beğendim
Vay canına!
Üzüldüm
Bu ne?

Yanıtlayın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek. İşaretlenen gerekli alan *

HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Register