kfnrht
Ne olmuş / Nedir

Banka Hesabınızı Üzmeyecek En Güzel 10 Yılbaşı Hediyesi Fikri

Yeni yıla çok kısa bir süre kaldı ve sevdiklerimize yeni yılda güzel dileklerimizi iletmek için hediyeler alıyoruz, onlara ne kadar değer verdiğimizi gösteriyoruz. Fakat değer her zaman fiyat ile değerlendirilemez, o hediyeyi alırken harcadığınız düşünce ve hediyeye katılan anlam onu değerli kılar. Bakalım bizim sizin için hazırladığımız listede ne gibi yılbaşı hediyeleri var? İşte sizin için hazırladığımız cüzdan yakmayan yılbaşı hediyeleri önerilerimiz.

1Hediyeniz Cüzdan Yakmasın Ama Anlamlı Olsun İstiyorsan

Hediye verilen kişinin hayatı, istekleri, hayalleri ve onun önem verdiği şeyleri biliyorsan hediyeni ona göre seçersin. Şanslı kişi seyahat etmeyi çok mu seviyor? Çok lezzetli yemekler yapabiliyor mu? Tam bir kitap kurdu mu? Aksesuarlara çok mu önem verir? Müzisyen mi? Sanat aşığı mı? Bu böyle devam eder, kişiyi tanımak ve doğru hediyeyi seçmek size kalır, biz de listemizi önünüze sunarız... 

2"Canım Ben Seni Bakımlı Seviyorum" Paketi

Erkek arkadaşınıza, kankinize, eşinize, babanıza, dayınıza. Alın, sevindirin. Tertemiz koksunlar, traş olup paklansınlar. Mis! Bu fiyata daha ne istiyorsunuz?

3"Benim Yarim Star Wars Sever" Temalı Hediye Paketi

İnsanlar ikiye ayrılır, 

1. Star Wars hastaları

2. Star Wars'u izlememekte inat ve ısrar edenler.

Siz izlememiş olabilirsiniz. Sevdiğiniz insan, hediye alacağınız insan kişisi Star Wars'u seviyor, her fırsatta alıntı yapıyorsa bu kupayı ona alın. Her yudumda sizi hatırlayacak, valla bak!

4"Yarimi O Şırfıntıya/Züppeye Kaptırmam" Temalı Hediye Paketi

Eveeet, biraz dürüst olalım, dimi ama? "Yarimi zor buldum, kolay kaptırmam arkadaş!" diyorsan, bastır ikinizin güzel bir fotoğrafını, kılıfa oturt. İsim falan da yaz da, eş dost görsün. Kıskananlar çatlasın be yavrum, bir kere yaşıyoruz şu hayatı. Sen yarini, sevdüceğanı elde tutmaya bak.

5"Ya Gardaş Lanet Olsun Yine Bu Nursuz Çıktı Çekilişte" Temalı Hediye Paketi

Evet, nefret ettiğimiz, nefes almasalar da olur dediklerimiz, git az ötede yaşa demek istediklerimiz var. Ama çoğu zaman onlarla aynı ortamda olmak zorundayız. Onlar okulumuzda, işyerimizde ve gittiğimiz diğer sosyal ortamlarda mesken tutmuş durumda. Böyle insanlara alınacak en güzel hediye budur arkadaşlar, "tezek". Üstüne adını falan yazmakta serbestsiniz, eski sevgiliye de gönderilebilir tabii. Yaratıcı çalışmalarınızı bekliyoruz, hadi tchüs. 

6"O Şarj Bitmeyecek" Temalı Hediye Paketi

Aşkım o şarj bitmeyecek, sana her istediğimde ulaşmak istiyorum diyorsan, sana çok güzel bir powerbank bulduk. Bunu hakediyor mu bilmem ama, kafan bundan sonra rahat olsun, o şarj bitmeyecek.

7"Sana Günde 3 Doz Ben Yazıyorum" Temalı Hediye Paketi

Sevgülüm, bugün beni almayı unutma. Günde üç defa bak, almayınca sapıtıyosun.

8"AliBerkecan_Photografy" Temalı Hediye Paketi

Arkadaşınız, abiniz, kardeşiniz böyle işlere meraklıysa ve fotoğraf çekmeden edemiyorsa bu bardak onu trollemek için en büyük fırsat. Hem ilginç bir tepkiyle karşılaşırsın, hem de onun bu hediyeyi ömrü boyunca hatırlamasını sağlarsın.

9"İnceden Giydiriyorum" Temalı Hediye Paketi

Ben odun seviyorum canım, normali bana denk gelmiyor diyen hanım ablalarımızı, kardeşlerimizi duyar gibiyiz. Türk erkeği de gerçekten sizin "odun" kriterlerinize çok uyuyor, tüm davranışlarıyla bunu kanıtlıyor. Ona inceden bir mesaj vermek için bu yastığı ona alabilir, yaslandıkça akıllanmasını sağlayabilirsiniz.

10"Allah Utandırmasın Canım" Temalı Hediye Paketi

Arkadaşınız yeni bir işe mi başladı? Yeni yılda, yeni başarıların olsun çiçeğam demelik efsane bir hediye paketi. Üstüne resmini, logosunu falan koyabiliyorsunuz, çok havalı değil mi?

11"Türkiye İçin Dolarını Boz" Temalı Hediye Paketi

Evet son zamanlarda üzerimize türlü türlü oyunlar oynanıyor, bilmem farkında mısınız. Önce darbe, şimdi doların yükselmesi. Arkasında kim var peki? Amerika...

Onların parasını layık olduğu yere mi göndersek? Bozduracak dolarımız yok belki ama, böyle ilginç hediyeler alabilecek mizahımız var diyebilir, ortamlarda hava atabilirsiniz.

kfnrht

Tepkiniz?

Müthiş
Haha!
Beğendim
Vay canına!
Üzüldüm
Bu ne?

Yanıtlayın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek. İşaretlenen gerekli alan *

HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Register