kfnrht
Nedir

Bip Uygulaması Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Kendi fikrimizi söylüyoruz, Bip Türk milletinin yaptığı en güzel dijital girişimlerden birisidir. Vizyonu, yaratıcılığı ve girişimci ruhu için Turkcell ailesine teşekkür ederiz. Ülkemizi dünya platformunda temsil edecek potansiyele sahip bu güzel uygulamayı birlikte tanıyalım. Bu yazıyı okuduktan sonra tercihinizi Whatsapp'tan yana değil, Bip'ten yana yapacağınızı umuyoruz.

Kolay Mesajlaşma, Özgün Çıkarmaları ve Türk Kültürüne Uygun Emojileri

Turkcell BiP, internet üzerinden anlık mesajlaşma, sesli ve görüntülü görüşme uygulaması. Bunların yanı sıra, caps, silinebilen mesaj, grup mesajlaşması, konum paylaşma, mesaj ile para transferi gibi ilginç özellikleri de var. BiP uygulamasında arkadaşlarınla birebir olarak veya grupça 7 gün 24 saat rahat rahat, ücretsiz ve sınırsız gerçek zamanlı olarak mesajlaşabilirsin. Ruh halinizi kolayca anlatmanızı sağlayan capsler, çıkartmalar ve karikatürler ile mesajlaşma bambaşka bir deneyime dönüşüyor. 

BiP'in Turkcell kullanıcılarına sağladığı avantajlar saymakla bitmez. Her gün BiP uygulamasını düzenli olarak kullanan Turkcell'liler, bugünlerde Samsung S9 çekilişine girdiği gün sayısı kadar  katılım hakkı elde ediyor (30 Eylül 2018 tarihine kadar). Turkcell kullanıcıları bu gibi çekilişlerden sürekli faydalanabiliyor.

Arkadaşlarıyla grup kurarak BiP üzerinden konuşan kullanıcılar anında 1 GB internet kazanıyor. 1 ayda 1000 üzerinde mesaj atan kullanıcılar haftalık 2 GB internet kazanıyor.  Bu zamanda kullanıcısına internet veren başka bir uygulama var mı?
kfnrht

Tepkiniz?

Müthiş
Haha!
Beğendim
Vay canına!
Üzüldüm
Bu ne?

Yanıtlayın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek. İşaretlenen gerekli alan *

HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Register