kfnrht
Nedir

En iyi Android Alışveriş Uygulamaları

İnternet üzerinden yapılan alışveriş rakamları günden güne daha da artıyor. Alışveriş şirketleri de bu pastadan paylarını alabilmek için kendi uygulamalarını Google Play Mağazasında her gün farklı kampanyalar ve değişik özelliklerle yayınlıyorlar.

1Hepsi Burada

Elektronik Eşyadan evcil hayvan mamasına kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesi bulunan hepsi burada uygulaması hem güvenilir olması hem de fiyat skalasıyla her kullanıcı için uygun.

2Gitti Gidiyor

Müzayede sitesi özelliği ön plana çıkararak hayatımıza giren gittigidiyor, gerek ikinci el gerekse sıfır ürünlerin çeşitli şekillerde (teklif vererek ya da hemen satın alarak) satıldığı, aradığınız birçok ürünü bulabileceğiniz bir platform.

3D&R

Müzik, film ve kitap satışında Türkiye'deki en iyi uygulamalardan birisidir. Mağazalardan aldığınız fiyattan daha ucuza bu uygulama üzerinden satın alabilir, heyecanla kargonun kapınıza gelmesini bekleyebilirsiniz.

4Yemeksepeti

Türkiye'nin en popüler yemek sipariş sitesi Yemeksepeti android uygulamasıyla da sizlere akıcı bir deneyim yaşatmaya hazır. Akşam ne pişirsem diye düşünürken bile uygulama içerisine girip pişirebileceğiniz yemekler için kendinize tüyo bulabilirsiniz.

5Çiçek Sepeti

Unutulan özel günlerdeki acil destek uygulaması da diyebileceğimiz çiçek sepeti uygulaması, sevdiklerinize sürprizler yapabilmeniz için sizleri bekliyor.

61V1Y

Modayı takip edenlerin birbirinden farklı markaların tasarımlarını ve ürünlerini bulabileceği bir platform. 1V1Y de android uygulamasıyla bir çok fırsatı Android Cihazınıza getiriyor.
kfnrht

Tepkiniz?

Müthiş
Haha!
Beğendim
Vay canına!
Üzüldüm
Bu ne?

Yanıtlayın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek. İşaretlenen gerekli alan *

HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Register