Tüm sosyal medya platformlarında en az bir kere karşınıza çıkmıştır Up Watch. Kız/Erkek arkadaşıyla isimlerini yazdırıp fotoğraf çekenler, renkli kordonları ve farklı tarzı ile gösteriş yapanlar, kare dijital led ekranını her fotoğrafta ön plana çıkaranlar gibi.

Ne ki la bu Up Watch?

Tüm sosyal medya platformlarında en az bir kere karşınıza çıkmıştır Up Watch. Kız/Erkek arkadaşıyla isimlerini yazdırıp fotoğraf çekenler, renkli kordonları ve farklı tarzı ile gösteriş yapanlar, kare dijital led ekranını her fotoğrafta ön plana çıkaranlar gibi. Bizim için olay çok farklı, sosyal medyada gördüklerimiz bizi de merağa düşürmüştü fakat bir gün kendi halinde olan Ankaralı bir arkadaşımız bize o efsane soruyu sordu.

" La gardaş, ne ki la bu Up Watch?

Artık her şey değişmişti, bu konunun üzerine gitmek, bu saat hakkında gereken her şeyi öğrenmeliydik. Dersimizi çalıştık, Up Watch hakkında merak ettiğiniz her şeyi öğrendik, notlarımızı sizlere sunuyoruz...

Up Watch'un Hikayesi

Up Watch'un Hikayesi

Up Watch'un hedefi büyük, öncelikle bunu belirtelim. Satışları da instagram sayfalarında, web sitelerinde ve diğer bilimum satış platformlarında (hepsiburada, gittigidiyor, n11 gibi) yapılıyor. Halk tabiriyle peynir ekmek gibi satılan Up Watch'un hedefi Türkiye’nin saat markası olmak deniliyor. 2009'dan beri saat sektöründe olan firma satışlarına devam ediyor.

Her Kesime Uygun Bir Saat

Her Kesime Uygun Bir Saat

Yeni nesil saat markası olma özelliği ile yeni jenerasyonu hedefleyen marka gündemi ve trendleri sıklıkla takip ediyor ve pazarlama stratejisini ona göre belirliyor, kimi zaman ise trendleri onlar belirliyor. Kendisine dinamik bir görüntü katmak isteyen gençler, her kıyafetine uyum sağlayabilecek bir saat arayan kadınlar, dijitalin keyfini sürmek isteyen yetişkinler Türkiye'de rakibi olmayan Up Watch'u tercih ediyor. 

Kişiye Özel Tasarımlar

Kişiye Özel Tasarımlar

Türkiye'de kişiye özel tasarım yapan birçok firma oldu fakat pazarlama stratejisini düzgün kuramadıklarından Up Watch kadar tanınamadılar ve başarılı olamadılar. Kişiye özel ilk dokunmatik saat trendini başlatan Up Watch sosyal medya hesaplarını düzenli kullanınca ve tasarıma özen gösterince başarı kaçınılmaz olmuş.  

Kendilerine has üretilen saatlere dibi düşen insanlar saatlerini sosyal medyada paylaşarak, sağda solda soranlara anlatarak markanın reklamını yapıyor. Zaten günümüzde ürünün içeriğinde yazılanlardan çok, insanların yorumları satış yapıyor, yani Up Watch'un reklamını memnun kalan müşteriler yapıyor. Bir ürün hakkında kötü bir yorum alınınca veya bir söylenti ortaya atılınca insanlar doğrudan diğer ürünlere yönleniyor, Samsung Note 7 örneğinden hatırlayabilirsiniz.

Up Watch Güvenilir mi?

Up Watch Güvenilir mi?

Firma merkezimiz İspanya'nın Madrid şehrinde yer alan Up Watch saatlerin üretim tesisi SA8000 ve ISO14000 standartları için gerekli tüm denetimlerden onaylı ve ROHS uyumlu üretim yapıyormuş.

Bu ISO14000 ile SA8000 neymiş merak ediyorsanız aşağıyı okuyunuz.

ISO1400 : Ürünün, hammaddeden başlayıp nihai ürün haline getirilerek müşterilere sunulmasına kadar geçen sürecin her aşamasında çevresel faktörlerin belirlenmesi ve bu faktörlerin gerekli muayeneler ve önlemler ile kontrol altına alınarak çevreye verilen zararın en aza indirilmesini sağlayan bir istemin kurulmasını tarif eden ve Uluslararası Standartlar Organizasyonu tarafından yayinlanmiş olan standartlar serisidir (ISO 14000 Çevre Yönetim Sistemi Standardı).

SA 8000 : Üretim ve hizmetlerin sunulmasında etik unsurlara önem veren bir standarttır ve tüm sanayi alanlarında, çalışma hayatına dair uygulamalarla ilgili sosyal sorumlulukları yerine getirdiklerini kanıtlamak isteyen, her büyüklükteki işletmeye uygulanabilir.

Kısacası, uluslararası geçerliliği olan bir ürünmüş.

Up Watch Garantili mi? Kargo Süreci Nasıl İşler?

Up Watch Garantili mi? Kargo Süreci Nasıl İşler?

Ürünün dijital mekanizmasına 2 yıl garanti veriyor Up Watch, fakat kayış ve cam kırıldığı takdirde kullanıcı sorumluluğunda oluyormuş. Hunharca kullanmadığınız takdirde yıllar boyunca kolunuzda olacaktır.

Ha bir de, su geçirmeyen Up Watch'un pili iki yıl gidiyormuş, inanmıyorsan dayıya sor. 

Up Watch'un Mağazaları Nerede?

Up Watch'un Mağazaları Nerede?

İnternetten alışveriş asla yapmam, yapamam diyorsanız, üzülmeyin arkadaşlar. Up Watch'un Türkiye'nin birçok ilinde mağazaları var. İnternet sitelerinde bulunan mağazalar başlığına tıkladığınızda Türkiye'de bulunan Up Watch mağazaları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Linkini aşağıya bırakıyoruz.

https://www.upwatch.com/tr/magazalar/

Up Watch Teslimatı ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Up Watch Teslimatı ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Ürünüm ne zaman teslim edilir? Kargo ücreti nedir? Faturam ne zaman ulaşır? Bunların hepsine linkten ulaşabilirsiniz.

Kısaca biz yine de yazalım.

Kargo ücreti ödenmiyor, ürün en geç üç iş günü içerisinde teslim ediliyor, faturanız ise ürünle birlikte geliyor.

Bunlar yetmedi, ben detaylı bilgi istiyorum diyorsanız linke tıklayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

https://www.upwatch.com/tr/teslimat

Up Watch Kombin Tavsiyeleri

Up Watch Kombin Tavsiyeleri

Şimdi erkekler bu yazıda bir adım geri çekilsin, onların böyle bu konuya pek ilgisi olmadığını tahmin ediyoruz.

Şimdi gelelim hanımlara,

Up Watch saatlerini bildiğimiz gibi renkli, cıvıl cıvıl kordonlarıyla birlikte satıyor. Ben bunun üzerine ne giyeceğim, nasıl uyum sağlayacağım demeden önce markanın aynı renklerde ojeler sattığını hatırlatmak isteriz. Saatiniz pembeyse, aynı pembeden var, valla bak! Style&Glaze adlı blogdan okuduk, gördük. Bir bakın deriz.

http://www.styleandglaze.com/2014/07/upwatch-neon-nail-polishes.html  

Up Watch Zaman Ayarı Nasıl Yapılır?

Up Watch Zaman Ayarı Nasıl Yapılır?

Up Watch'un sitesinde güzel bir yazı yayınlanmış, yazıya hiç bakamam benim zamanım yok diyorsan linke tıkla, yazıyı yine de aşağı bırakıyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=9LQaYSClcDo

Up Watch Zaman Ayarı

Dokunmatik ekrana dokunduğunuzda , ışıkları yanar ve saat gözükür. Dokunmatik Alan UP! Logonun Solunda Yer Alır.

Zamanı ve tarihi ayarlamak için , tek yapmanız gereken dokunmatik ekrana dokunmak ve bir süre dokunmaya devam etmektir. İlk olarak “Saat” kısmındaki ışığın yanıp sönmeye başladığını göreceksiniz., ayarlamaya başlayabilirsiniz şimdi.

Rakamı değştirmek için dokunmatik alana tekrar tekrar dokunmanız gerekmektedir.

Bu işlemi tamamladığınızda , dokunmatik alana tekrar uzun süre dokunun. “Dakika” kısmının yanıp sönmeye başladığını göreceksiniz. Şimdi dakika ayarını da tamamlayabilirsiniz.

Ayarlama kısımları arasında geçiş yapmak için , tek yapmanız gereken dokunmatik ekrana parmağınızı bir süre basılı tutmaktır.

Sırasıyla Yıl / Ay / Gün ayarlamalarını yapabilirsiniz.

Ayarlama işlemleri sırasında ışığın sönmesine izin vermeyin. Çünkü ayarlamalara en baştan başlamanız gerekir , böyle bir durumda.

Up Watch'u Kimler Kullanıyor?

Up Watch'u Kimler Kullanıyor?

Biz onu çok seviyoruz, ondan buraya onun fotoğrafını koyduk. Elçin Sangu bu saati takan insanlardan sadece biri. Sosyal medyada Demet Akalın, Tolga Çevik, Buse Terim gibi ünlüler de paylaşımlarını yaptılar, biz de Up'ın yalancısıyız. Ayrıca instagram veya twitter üzerinden #upwatch etiketiyle arama yaparsanız, yüzbinlerce paylaşımı kolaylıkla görebilirsiniz. 

http://www.upwatch.de/tr/blog/upwatchunluler/

Up Watch Fiyatları Ne Kadar?

Up Watch Fiyatları Ne Kadar?

Up Watch ürünlerinin fiyatları özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Üzerine isim veya kişisel bir bilginizi eklediğinizde fiyatta ufak bir değişiklik oluyor. Bunların dışında Up Watch saatlerinin başlangıç fiyatı 99 TL olmakla birlikte en pahalı Up Watch saati 449 TL'dir. Up Watch'un anlaşmalı olduğu diğer online satış sitelerinde (hepsiburada, lidyana, n11 gibi) zaman zaman kampanyalar yapılıyor ve saatlerin fiyatları %40, %50 gibi düşebiliyor, takip etmekte fayda var.

Neden Up Watch'u Tercih Etmeliyim Diyorsanız

Neden Up Watch'u Tercih Etmeliyim Diyorsanız
  • Saat sektörü tamamen cinsiyet üzerine kurulu olduğu için tüm kadın ve erkek saatleri hep bir standart üzerine kurulmuştur. Fakat Up Watch kutunun dışına çıkarak tüm saatlerini unisex olarak üretmiş, bizce en önemli sebep bu. Herkes rahatlıkla kullanabilir.
  • Farklı renk ve tasarım seçenekleriyle kendinize has, kişiliğinizi yansıtan saatinizi seçebilirsiniz.
  • Tamamen kişiselleştirebilirsiniz, isminizi yazdırabilir veya sizin için önemli olan bir tarihi üzerine ekleyebilir ve hep yanınızda taşıyabilirsiniz.
  • Upgrade modelinde bulunan farklı renk kordonlar ile her kıyafetinize uygun bir saate sahip olabilirsiniz. Siyah bir kıyafetin üzerine siyah kayışı, renkli kıyafetlerinizin üzerine renkli kayışı kullanabilirsiniz.
  • Verilebilecek en güzel hediyelerden birisi saattir. Hediye verilen kişi onu her zaman yanında taşıyacağı için, gün geçtikçe anlam kazanacaktır. Dostluğunuzu, sevginizi, aşkınızı göstermek için hediyeyi kişiselleştirebilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)