kfnrht
Kimdir / Ne olmuş / Nedir

Üzerinden Geçen Tam 15 Yıl Sonra Yüzüklerin Efendisi Oyuncuları Nasıl Görünüyorlar?

Kendi adıma konuşuyorum, bir filmi iki defa izleyebilmem için o filmin tam bir şaheser olması lazım. Yüzüklerin Efendisi serisini tahminen bi beş defa izlemişimdir, filmin ne kadar iyi olduğunun hesabını yapabilirsiniz. Oyuncuların 15 yıl önceki görünümleriyle şimdiki görüntülerini bulduk, bakalım hangileri sizi şaşırtacak?

Kaynak : Brightside.me

1Gandalf (Ian Mckellan)

Babaların babası Gandalf, hepimizin büyücülüğe ilgi duymasını, kimilerimizin online oyun batağına düşmemizi sağlamıştır. Filmin en güzel yerlerinde, tam da umutsuzluğa kapılan sahnelerde kurtardığı hayatlarla gönlümüzü kazanmıştır Gandalf. Eşcinsel oyuncu Ian Mckellan 15 yıl sonra da tıpkı öncesi gibi yakışıklı, ama sakalsız. 

2Aragorn (Viggo Mortensen)Danimarka asıllı oyuncu Viggo Mortensen aslında ünlü bir fotoğraf sanatçısı, bir şair ve bir müzisyen. Aklımıza kazınan oyunculuğuyla kalbimizi kazanmıştır, Aragorn rolüyle silinmez bir etki bırakmıştır film sektöründe. Yıllar ona pek de narin davranmamış, saçlarına aklar düşmüş ve kırışıklıklar yerini bulmuş. Her haliyle seviyoruz bu güzel adamı.

3Arwen (Liv Tyler)

Filmde o kadar çok heyecanlı sahne var ki. Fakat, kalbimizin en hızlı, en heyecanlı attığı sahne Arwen'in çıkıp geldiği, melek edasıyla Aragorn'u kurtardığı sahnedir. Çocukluğumuzun aşkıdır, hep öyle kalacaktır Liv Tyler. 

4Samwise Gamgee (Sean Astin)

Frodo'yu bir an olsun satmayan, onu Gollum'un pis oyunlarına karşı koruyan Sam şimdiye dek birçok filmde oynamış fakat biz onu hala Yüzüklerin Efendisi'nde canlandırdığı karakteriyle hatırlıyoruz.

5Merrie (Dominic Monaghan)Pek de aklımızda yer edinmeyen fakat filmde yaptığı muzurluklar, minik cüssesine rağmen gösterdiği cesaretle hatırlarız Merrie'yi. Lost dizisini izleyen okurlarımız da onu Charlie rolünden hatırlayacaklardır. Bu küçük görünen 40 yaşındaki adam aynı zamanda Rihanna'nın Eminem ile düetini yaptığı "Love The Way You Lie" klibinde de oynamıştır.

kfnrht

Tepkiniz?

Müthiş
Haha!
Beğendim
Vay canına!
Üzüldüm
Bu ne?

Yanıtlayın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek. İşaretlenen gerekli alan *

HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Register