kfnrht
Nerede

Moğolistan'ın Uçsuz Bucaksız Güzelliklerine Yolculuk

Disconnect‘ projesi Adobe'nin Fotolia ekibi tarafından başlatıldı. Bu fotoğraf serisinin ilk fotoğraflarını Sonia Szostak, Brice Portolano ve Theo Gosselin ekibi üç ülkede gerçekleştirdi. Filipinler, Namibya ve İzlanda'dan sonra dördüncü güzel ülke Moğolistan'dı. Moğolistan'da mucizevi fotoğraflar çeken ekibin maceralarını sizlerle paylaşıyoruz.

Alabildiğine Doğal, Alabildiğine Yeşil

Dördüncü bölümün yıldızı Alman fotoğrafçı Max Muench oldu. Moğolistan'ın ovalarında ve dağlarında uzun bir yolculuğa çıkan Max bölgenin yerlileriyle de tanıştı. Vahşi doğa ve güzel insan manzararalarıyla karşılan Max macerasını birkaç fotoğrafta özetlemiş.

Fotoğraflarda insanların yardımseverliği, Moğolistan'ın ıssız ve esrarengiz güzelliği göze çarpıyor. Max gibi birçok yolcu Moğolistan'ın güzel dağlarında ve ovalarında yolunu arıyor, hayatta kalma savaşı veriyor ve yeni deneyimler yaşıyor.

Max ülkesine geri döndüğünde elinde 36 muhteşem fotoğraf, 17 video ve yüzlerce güzel anı vardı. Adobe'nin blog'unu ziyaret ederek Moğolistan'ın güzel fotoğraflarına detaylı olarak bakabilirsiniz. 

İşte Max'ın O Muhteşem Moğolistan Macerası

kfnrht

Tepkiniz?

Müthiş
Haha!
Beğendim
Vay canına!
Üzüldüm
Bu ne?

Yanıtlayın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek. İşaretlenen gerekli alan *

HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Register